חריש

דירות למכירה בחריש

דירות למכירה בחריש – חושבים על דירות חדשות בחריש? או אולי דירות להשקעה בחריש? או דירות להשכרה בחריש? רק ברימקס מקצוענים תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של דירות ונכסים בישוב חריש. אצלנו תוכלו למצוא ייעוץ אישי ומקצועי, תוך ליווי צמוד ולא נשקוט עד שלא תמצאו את הנכס החדש שלכם.

דירות למכירה בחריש – איכות חיים במחירים של פעם

בשנים האחרונות קם דבר בישראל. הוקמה עיר חדשה, בה ניתן לקבל דיור בר השגה, במחירים אטרקטיביים ביותר. עיר הכוללת אווירה גלילית, חיים שיתופיים, חיי קהליה ענפים וקרבה למרכז ולכל כבישי הגישה החשובים. לעיר הזאת יש שם: חריש.

העיר חריש הוקמה תחילה כיישוב, לאחר שמחירי הדיור במרכז החלו להתייקר ולהרחיק את חלום הדירה ולאחר סלילתו של כביש 6, החלו זוגות צעירים ומשפרי דיור מהמרכז לגלות ערים חדשות. כיום, דירות חדשות בחריש נבנות באופן תדיר ובמהירות על מנת לתת מענה לביקוש שהולך וגובר.

העיר חריש מציעה לתושביה דירות יוקרה במחירים עממיים, מרחבים פתוחים ושטחים ירוקים, אוכלוסייה מגוונת, קרבה של 50 דקות נסיעה לתל אביב, 40 דקות לחיפה, 20 דקות לנתניה וקרבה לשפע של מקומות עבודה.

עתודות הקרקע הזולות, מאפשרים להביא לדיור בר השגה למשפחות רבות. העיר משקיעה משאבים רבים בשיפור ושדרוג מערכת החינוך ומערכת הבריאות על מנת לתת מענה איכותי ומקצועי בתוך תחומי העיר.
מזמינים אתכם להצטרף למאות המשפחות החדשות שגילו את חריש החדשה וכבר חיים באיכות חיים טובה יותר. מחפשים דירות חדשות בחריש? רק ברימקס מקצוענים, תוכלו לקבל מענה מקצועי, התאמה אישית וליווי לכל אורך הדרך, למציאת הנכס הטוב ביותר עבורכם!

מיין לפי:  

דופלקס מהמם למכירה בחריש!

מכירה
₪1,750,000 - דופלקס

דופלקס ענקי של 147 מטר בנוי!!!!! 3 מרפסות !! דירת 6 חדרים שהוסבה ל5 חדרים בכדי להשיג ריווח מקסימלי. משודרגת ברמה הכי גבוהה שיש. חייבים להגיע לראות!

לפרטים נוספים
147 מ"ר5 חדרים3 שירותים2 חניות

דירת גג למכירה בחריש!

מכירה
₪1,400,000 - גג/פנטהאוז

למכירה דירת גג יפיפייה בבניין בוטיק! שתי דירות בקומה, במיקום מעולה! מול פארק ומוסדות ציבור. שווה לבוא לראות!!

לפרטים נוספים
112 מ"ר5 חדרים2 שירותים1 חנייה

דירת גן למכירה בחריש

מכירה
₪1,300,000 - דירת גן

למכירה בפרויקט חנן מור בשכונת הפרחים, דירת גן 4 חדרים עם חצר יפיפיה של 50 מ״ר תכנון פנימי מצויין, כיווני אוויר מעולים!, קרוב לפארק, מסחר ועוד. מחיר נהדר !

לפרטים נוספים
95 מ"ר4 חדרים2 שירותים1 חנייה

להשכרה בחריש דירת 5 חד מעוצבת עם מרפסת ענקית!

השכרה
₪2,900 - דירה

להשכרה בחריש דירה 5 חדרים גדולה ומרווחת עם מרפסת שמש גדולה כ-40 מ”ר. מטבח משודרג בעיצוב מודרני. קרובה למוסדות חינוך. בניין בוטיק 2 דיירים בקומה! שירותים ומקלחת משודרגים, חניה…

לפרטים נוספים
105 מ"ר5 חדרים2 שירותים1 חנייה

למכירה בחריש דירת 4 חד משודרגת מדהימה במחיר מעולה!

מכירה
₪1,080,000 - דירה

למכירה בפרוייקט רייסדור דירת 4 חדרים יפיפיה עם מרפסת סוכה הפונה לכיוון הים מאוד מוארת, מחולקת היטב, מטבח משדורג עם שיש איטלקי, חדרי אמבטיה משודרגים, חדרים גדולים, נוף מדהים בבניין…

לפרטים נוספים
95 מ"ר4 חדרים2 שירותים1 חנייה