פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

המטרה: שיפוץ הדירה והעלאת ערך הנכס

שיפוץ הדירה

המטרה: שיפוץ הדירה והעלאת ערך הנכס

אם חשבתם שרק מי שמתגורר בדירה משלו, משפץ אותה, כדאי שתחשבו שנית על העניין. מסתבר שגם מי שקנה דירה להשקעה ורוצה להשכיר אותה או מי שיש כבר דירה בבעלותו ורוצה למכור אותה, גם הוא מבצע תהליך של שיפוץ הדירה ומדוע? על מנת להעלות את ערך הנכס וכמו כן לעשות מקסימום רווחים בעת השכירות או המכירה. הרי תסכימו איתנו שדירה שתראה משופצת ומשודרגת, תראה הרבה יותר טוב לקונים או לשוכרים ועל כן גם אם תבקשו מחיר קצת יותר גבוה ממוצע, הסבירות מאוד גבוהה שגם תקבלו אותו.

העלאת ערך הנכס כאשר מתכוונים להשכיר את הדירה

שימו לב שיש לא מעט דירות להשכרה, שקשה מאוד להשכיר אותן ומדוע? בגלל שהן לא נראות טוב. הן נראות מוזנחות, ישנות ולא משופצות. השוכרים הם לא פראיירים והם לא ישכירו כל דירה. על כן, יש לדאוג לשיפוץ קטן או גדול, בהתאם למצב הדירה. בעזרת השיפוץ, הדירה תגיע לרמת תחזוקה גבוהה ואתם כבעלי הדירה, לא תצטרכו לדאוג לתיקונים וקלקולים שונים שסביר להניח שהיו קורים בפועל אם לא הייתם עושים את השיפוץ. מעבר לכך, בזכות השיפוץ, תוכלו לקבל דמי שכירות גבוהים יותר מאשר דמי שכירות שהייתם מקבלים על דירה שאיננה משופצת. בסופו של דבר, אתם אפילו תוכלו להחזיר את ההשקעה על השיפוץ, כל זאת תודות לדמי השכירות.

העלאת ערך הנכס כאשר מתכוונים למכור את הדירה

אם תבצעו תהליך של שיפוץ הדירה בטרם מכירת הנכס, דעו שאתם יכולים להעלות את שווי הדירה שלכם בלפחות עוד 10 אחוזים יותר. הרי זה ידוע שדירה ישנה ולא מתוחזקת, תימכר במחיר נמוך ממחיר השוק ואילו דירה שנראית טוב ובמיטבה, יכולה להימכר במחיר גבוה יותר ממחיר השוק. מה שקורה בפועל הוא שכאשר אתם מפרסמים את הדירה שלכם למכירה, בדרך כלל יהיו גם לא מעט משקיעים שיתעניינו בקנייתה. אם המשקיעים לא יראו פוטנציאל בדירה ויבחנו אותה ויהיה צורך להשקיע בשיפוץ מאסיבי, הרי שההשקעה לא תהיה שווה להם ואז הם ינסו להוריד לכם את המחיר שאתם מבקשים. לכן עליכם לשים לב וכן לבדוק ולראות כיצד אתם משפרים את הנראות של הנכס שלכם.

איך תעלו את ערך הדירה?

צביעת קירות – מדובר על אחת הפעולות הפשוטות ביותר שתוכלו לעשות. ניתן לבצע את צביעת הקירות בעצמכם או להביא אנשי מקצוע מתאימים. צבע חדש לקירות, ייתן מראה נקי ורענן והכי חשוב – תהיה תחושה נעימה בדירה. אם יש צורך גם בתיקונים, אז כדאי בהחלט להביא אך ורק בעל מקצוע.

טיפול בגג – יש לוודא שאין נזילות מהגג. במידה ואיתרתם כאלה, מומלץ ורצוי להביא חברה המבצעת תהליך של זיפות גגות . במסגרת תהליך זה, יבוצע איטום לגג, שיבטיח שלא יהיו נזילות.

רהיטים – תוכלו לחדש את מראה הדירה עם סידור מחדש של הרהיטים שקיימים בדירה. תוכלו גם להוסיף רהיטים חדשים ולשלב אותם בחלל הדירה שלכם בחדרה לדוגמה.

החלפת מטבח – אם המטבח כבר מיושן, מומלץ לשקול להחליף אותו. נכון שהחלפת מטבח תעלה לא מעט אבל מצד שני, הדבר בהחלט ישתלם לכם כאשר תמכרו את הנכס או תשכירו אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *