פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

טיפים מנצחים בעת רכישת נדלן בחו”ל

רכישת נדלן

טיפים מנצחים בעת רכישת נדלן בחו”ל

אם החלטתם להשקיע לבצע רכישת נדלן בחו”ל, דעו שלפני תחילת התהליך, עליכם לקבל כמה שיותר מידע מקצועי בנושא ממומחים בתחום. בדקו היטב את האזור בו אתם רוצים להשקיע ולרכוש את הנדל”ן וכמו כן, בדקו מה יהיה הרווח שלכם אחרי כל המיסים והתשלומים השונים שתצטרכו להעביר למדינה בה אתם רוכשים את הנדל”ן וכמו כן, לחברה שמנהלת לכם את הנכס (במידה ונעזרתם באחת כזאת). ריכזנו לכם מספר טיפים מנצחים, שכדאי להתייחס אליהם, כאשר מבצעים את הרכישה.

ריבית שלילית או ריבית נמוכה

משקיעים מחפשים מקומות בהם יש ריבית שלילית או נמוכה ובעקבות כך, נכסים שיש להם תשואה גבוהה. תשואה גבוהה שווה רווח גדול לכם. אתם כמשקיעים פרטיים, יכולים להנות מכך ולנצל זאת לטובתכם, ממש כמו גופים גדולים ציבוריים.

מחירים זולים

בארץ, מחירי הנכסים הגיעו למחירים לא הגיוניים בכלל. כיום, זוג שרוצה לרכוש דירת 4 חדרים, לא יכול להרשות לעצמו לעשות זאת. היות שצריך הון עצמי מסוים והתחייבות למשכנתה ארוכת שנים. כל זאת בגלל מחיר הנכסים הגבוהים והמופקעים. בחו”ל, העניין ממש לא ככה. יש המון נכסים זולים שניתן לרכוש. במקום להתעסק עם ניהול הנכס ומציאת שוכרים, יש אפשרות לקחת את שירותיה של חברה לניהול נכסים במדינה בה רוצים לרכוש את הנכס. זאת תדאג לתחזוקת הנכס, לשוכרים וכמובן לכל מה שקשור לנכס עצמו. שימו לב, כיצד אתם משלמים לחברה עצמה. אם אתם משלמים בדולרים, תצטרכו להשתמש במערכת להעברת כספים, כדוגמת MONEYGRAM

מיסים

אם אתם מתכננים על השקעה בארצות הברית, קחו בחשבון שלאחרונה ארצות הברית הקשיחה את מדיניות המיסים שלה, בעיקר על השקעות ממקורות חיצוניים. מה שקורה הוא שלעיתים, ייצא מצב שתצטרכו לשלם מיסים גבוהים והדבר יפגע לכם בתשואה שתהיה לכם מהשכרת הנכס. לכן, לפני הכל, מומלץ להתייעץ עם חברות נדל”ן המספקות שירותי השקעות נדל”ן בחו”ל. יכול להיות שבארצות הברית אולי לא יהיה שווה לכם להשקיע, אבל במדינה אחרת כן יהיה שווה. בחנו את הכדאיות של ההשקעה.

השקעה בנדל”ן באמצעות הבורסה

לאחרונה, ניתן לסחור בקרנות השקעה בנדל”ן בבורסה. מדובר על דבר חדש יחסית. הדבר מקביל להשקעה בדיור בארצות הברית. בעקבות כך, הרבה משקיעים מישראל שקנו דירות בחדרה לדוגמה, החליטו לסחור בבורסה ולקנות קרנות ומניות נדל”ן. תסמכו עלינו, שמדובר גם על פחות התעסקות עם נכס, מה שכן גם כאן יש לשים לב טוב טוב לסוג ההשקעה ואופן ההשקעה.

שורה תחתונה

אל תהססו להשקיע בנדל”ן בחו”ל. אם יש לכם כסף שחסכתם ואתם רוצים להשקיע אותו במשהו ריווחי, שיניב לכם מדי חודש סכום יפה של כמה אלפי שקלים, מומלץ שתעשו השקעה. רק הכי חשוב – תתייעצו כמה שרק אפשר עם בעלי מקצוע ועם אנשים שכבר מבצעים את ההשקעות הללו. שיהיה בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *