פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

הוספת פרגולות מאלומיניום לדירות גן

פרגולות אלומיניום

הוספת פרגולה מאלומיניום לדירות גן

לא מצליחים ליהנות מהגינה בגלל השמש שקורנת עליה כמעט לאורך כל היום? עם מהלך פשוט של הוספת פרגולות מאלומיניום לדירות גן, תוכלו להפוך את הגינה שלכם לפינה שקטה וחמימה אבל לא חמה מדי, כזאת שאפשר ליהנות מישיבה בה לאורך כל שעות היום, ולא משנה מאיזו זווית קורנת עליכם השמש.

 

מה זה פרגולה מאלומיניום?

לאורך שנים ארוכות התרגלנו לכנות את אותם סוככי עץ עם גג רעפים אדומים, כפרגולות, אלא שפרגולה הוא כינוי שמשמעותו סוכך, ואת הכינוי הזה אפשר להתאים לכל סוג של סוכך קבוע, ובכלל זה גם פרגולה שעשויה מאלומיניום. פרגולה מאלומיניום היא למעשה פרגולה שהשלד שלה, במקום להיות עשוי עץ, עשוי אלומיניום. פרט לשלד, ניתן להוסיף לפרגולה עוד שלל אלמנטים עשויים אלומיניום, או לשלב אלמנטים מחומרי גלם אחרים. כך למשל, את השלד ניתן לייצר מאלומיניום, אך הסוכך יכול להיות עשוי פולימר קשיח בגוון שקוף כהה או אטום, רשת במבוקים ואפשר גם להניח את אותם רעפים אדומים שכולנו מכירים מפרגולות העץ.

 

מהם היתרונות של הוספת פרגולה מאלומיניום לדירות גן?

הבחירה באלומיניום כמתכת מתחרה לעץ היא לא שרירותית. האלומיניום הוא מתכת קלה מאוד ועמידה בתנאי לחות, רטיבות ושמש. האלומיניום מעניק לפרגולה חוזק מבני יוצא דופן ועמידות ברוחות חזקות במיוחד, ומאידך גם מעניק עמידות בפני גשמים עזים, שלגים וקרינת שמש בלתי פוסקת. בתנאים אלה, אורך חייה של פרגולה מאלומיניום הוא ארוך יותר מאשר פרגולה מעץ, ולאורך כל חייה לא נדרשת פעילות תחזוקה כלשהי על מנת לשמר את תכונותיה, כפי שיש לבצע בפרגולה מעץ.

זה ברמה הפונקציונלית. ברמה העיצובית, הוספת פרגולה מאלומיניום  לדירות גן, פותחת פתח לשלל עיצובים חדשים בסגנון עיצוב מודרני בהתאמה לעיצוב הפנימי של הבית ו/או להעדפות העיצוביות של הלקוח. פרגולה מאלומיניום ניתנת להזמנה בכל גוון אפשרי עם צביעה איכותית בתנור. ניתן לשלב בה עיטורים וחיפויים מעוצבים ובעיקר היא מאפשרת שלד דק שלא גורע שטח רב משטח הגינה ומעניק תחושה יותר פתוחה ומאווררת.

 

איך תבטיחו כיסוי מרבי מקרינת השמש?

מאחר והשמש נעה בשמים ומשנה את זווית הקרינה שלה בכל שעה, חשוב שבפרויקט הוספת פרגולות מאלומיניום לדירות גן, הפרגולה שתזמינו תהיה בגודל מתאים להענקת כיסוי צל מרבי בכל שעות היום. זאת אומרת שאם ישנה פינת ישיבה בגינה, הפרגולה צריכה לחרוג משטח אותה פינה על מנת שתוכל להצל את הפינה בכל שעות היום ולא משנה מאיזו זווית קורנת השמש. איש מקצוע שמתמחה בהתקנת פרגולות, ידע לספק לכם את הפרגולה בגודל המתאים לשם כך.

 

הוספת פרגולות מאלומיניום לדירות למכירה בחדרה עם גינה  מאפשרת לכם ליהנות מסוכך חזק ועמיד בפגעי מזג האוויר, לחסוך את התחזוקה הקבועה שיש להעניק לפרגולת עץ מסורתית, וליהנות ממגוון עיצובים מודרניים פתוחים ומאווררים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *