פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

איך מנקים דירה ומה עושים עם הפסולת?

מנקים דירה

איך מנקים דירה ומה עושים עם הפסולת?

לפעמים דברים שנראים פשוטים מאוד ממבט ראשונים, מתגלים כמסובכים ומורכבים יותר כשצריכים להתמודד איתם. מנקים דירה או העסק לאחר השיפוץ נשמעת כמו משימה יחסית פשוטה, אבל במקרים רבים כשהזמנתם חברת שיפוץ שלא לוקחת על עצמה את עבודת הניקיון המשמעותית בסוף העבודה, אתם עלולים לגלות שזה מסובך יותר.

קודם כל, מי מנקה אחרי השיפוץ?

בנוסף, אם מדובר בשיפוץ גדול מאוד, סביר להניח שלאדם הפרטי אין את הציוד כדי לבצע את ניקיון העבודה. גם חברת השיפוצים שעובדת במקום שעוברים בו אנשים, צריכה לדאוג לניקיון בסיסי כדי לא להוות הפרעה לתנועה וכדי לשמור על נראות המקום, בין אם מדובר בעסק, בבניין מגורים, במוסד או חברה. במרבית העסקים והחברות בארץ, בדרך כלל יש חברות ניקיון משרדים שמבצעות את עבודת הניקיון באופן יום-יומי או במקרים של שיפוץ בדיקה למשל, יש חברות המתמחות בניקיון אחרי שיפוץ דירה . חברות אלו מגיעות עם ציוד מיוחד שמקל על העבודה ואף מאפשר להם לעשות עבודות ניקיון שאנשים אחרים לא יכולים לעשות, מאחד ויש להם ציוד מתקדם כמו ציוד פוליש והברקה, ציוד לניקיון שטיחים, ציוד לניקיון חלונות בגובה ועוד.

מי אוסף את הפסולת?

למרות זאת, יש דבר נוסף שצריך לחשוב עליו מראש. כשמבצעים את עבודת הניקיון באזור השיפוץ, צריך לקחת בחשבון שכל הלכלוך והזבל שנאסף, חייב ללכת לאנשהו. אחרי שיפוץ, בעיקר בשיפוצים גדולים, נותרת פסולת רבה שיכולה להגיע למימדים גדולים שמפריעים מאוד לאנשים מסביב ולא יכולה להיכנס לפח האשפה הירוק שנמצא בקרבת מקום. אתם עלולים למצוא את עצמכם חושבים לרכז את האשפה בצד הדרך, אך בגלל חוקים של העירייה, זה עלול לעלות לכם בקנס כספי. כאשר מדובר בשיפוץ ארוך ומתמשך, יש לפנות את הפסולת בתדירות גבוהה ולכן חייבים להעסיק חברה חיצונית שתבצע עבורכם את פינוי הפסולת.

שימו לב, פינוי פסולת לא יכול להיעשות על ידי כל אחד ולכל מקום שתרצו. ישנם חוקים רבים שחלים על פינוי פסולת, ואחד מהם למשל הוא הדאגה לפנות את הפסולת רק למקומות המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. לכן מומלץ לפנות לחברת פינוי פסולת אמינה ובעלת אמצעים לעמוד במשימה על הצד הטוב ביותר. חשוב מאוד לוודא שהחברה שאיתה אתם הולכים לעבוד בנוגע לפינוי הפסולת היא בעלת ניסיון ויש ברשותה ציוד הנדרש לאסוף את סוג הפסולת שלכם ואף אתרי קצה למיחזור ופינוי של פסולת, בדגש על פסולת יבשה של אחרי שיפוץ, חומרי בניין ועוד…

לאחר שעבודות הניקיון והפינוי מתבצעות, תוכלו ליהנות מהמקום המשופץ שלכם ולנשום לרווחה את האוויר הנקי מאבק לאחר המעבר המיוחל לדירה בחדרה, ולהתפעל מהמראה החדיש שנוצר לאחר שהמקום עבר מהפך. עם תכנון חכם ועבודת צוות עם חברות מקצועיות, אין איפה לטעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *