לגור בשרון במחירים שפויים

לגור בשרון במחירים שפויים


לגור בשרון במחירים שפויים

פרויקטים של מגורים צצים בשנים האחרונות כמו פטריות אחרי הגשם ורבים נוהרים לרכוש דירות זולות שנמצאות בתהליכי בניה או כאלו שאבן היסוד הראשונה שלהן עוד לא הונחה. המחירים הנמוכים הללו מפתים מאוד אך חשוב לזכור שלא כל הדירות מתאימות למגורים ולאורח החיים שלכם וכדאי לבדוק איזורים נוספים מאלו שחשבתם עליהם ולבדוק בהם אופציות למגורים. אחד המקומות שמשגשגים עם כל שנה שעוברת הוא אזור השרון שבו יש תשתיות מצוינות של חינוך, מים, חשמל, תעסוקה ועוד. הכמיהה אצל רבים היא פשוט לגור בשרון.

יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות של מגורים בשרון ובוחרים לרכוש באזור הנפלא הזה דירות למגורים וגם להשקעה. אחת מהפנינות האהודות בשרון היא העיר חדרה שהולכת ומתפתחת עם כל שנה שעוברת ומושכת אליה דיירים חדשים מכל רחבי הארץ. רבים הם אלו שמחפשים דירות למכירה בחדרה והסביבה.

למה דווקא דירה בחדרה?

כאמור, חדרה הפכה ל”מוקד חם” לרכישת דירות למגורים והשקעה ויש לכך סיבות רבות. תחילה, מחירי הדירות הם נמוכים להפליא בהשוואה לאזורים אחרים וניתן לרכוש דירה בת 4-5 חדרים במליון וחצי ש”ח ואפילו פחות. אך לא רק המחיר הוא שמביא יותר ויותר למשרדי תיווך בחדרה.

שנית, המיקום הנוח של חדרה הופך אותה לאידאלית למגורים עבור אנשים שעובדים במרכז. במרחק של 40 דקות בלבד מתל אביב, חדרה היא עיר שקל להגיע ממנה למרכז ובחזרה. הנסיעה בבקרים וגם אחרי הצהריים היא נוחה יחסית ואין עומסי תנועה שעלולים לגורם לאיחורים. זהו יתרון משמעותי עבור אנשים שעובדים בערים מרכזיות יותר כמו תל אביב, רמת גן, בת ים ועוד שכן משמעות הדבר היא שניתן לעבור לחדרה מבלי לשנות את המקום העבודה. ניתן לנסוע בקלות הלוך וחזור מהעבודה באזור גוש דן והמרכז הישר לתוך דירה מרווחת ונעימה בחדרה.

יתרון נוסף מבחינת התעסוקה הוא הקרבה לערים באזור השרון כמו הרצליה, כפר סבא ורעננה שיש בהן ריכוז גדול של מרכזי הייטק ומקומות נוספים לעבודות מעניינות אפילו קרוב יותר לבית בחדרה. לגור בשרון יותר מזה אי אפשר לבקש.

סיבה נוספת למגורים בחדרה נעוצה בהתפתחות האדירה שלה בשנים האחרונות. נעשים מאמצים אדירים כדי לפתח תשתיות של חינוך, תעסוקה, תעבורה ומסחר כדי לספק לאנשים מקומות עבודה, בילוי, למידה וכן עיסוקים בשעות הפנאי. הפארקים והגנים הציבוריים בעיר הם מקומות אידאליים להורים שרוצים להוציא את ילדיהם לבילוי נוח בגני שעשועים ולצד הטבע. מסביב כל אלו, נבנות עוד ועוד דירות חדשות בחדרה.

מלבד היתרונות הללו, בחדרה יש עוד אטרקציה שרבים נמשכים אליה: הים. החוף היפיפה והנקי בעיר הוא מקום הבילוי המושלם בכל עת ואנשים שחלמו לגור כל חייהם בקרבת הים ולא יכלו להרשות זאת לעצמם יכולים לעשות זאת כעת.

המדינה שלנו היא אמנם קטנה אך בכל הנוגע לאופציות של מגורים, חלה בה תנופה אדירה. אחת הערים שהשתנתה הכי הרבה ומושכת אליה זוגות צעירים ומשפחות וותיקות כאחד היא חדרה שמספקת שירותים, משאבים, קרבה למקומות מרכזיים ובריזה ימית בעטיפה אחת ובמחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *