פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

לעבור מהשרון לצפון בדרך הקלה

לעבור מהשרון לצפון

לעבור מהשרון לצפון בדרך הקלה

לעבור מהשרון לצפון – נכון שאין כמו אזור השרון, אזור עם מרבדי שטחים ירוקים רחבי ידיים ומסבירי פנים הנראים כמו פיסת גן עדן. אזור שהוא המקשר בין הצפון למרכז, קרוב להכל ונגיש להכל, לגור במרכז עם הירוק של הצפון. כי אין כמו ההרגשה הנפלאה של לקום במקום שכולו עטוף בירוק ולצאת לעוד יום של עבודה, שיגרה ועמידה בפקקים, אין ספק שזהו אזור מנצח ואיך אומרת האימרה, סוס מנצח לא מחליפים.

 

הצפון המתעורר

כל זה טוב ויפה אך גם אזור הצפון שבימים אלו ממש מתחיל להתעורר ולהתחבר למרכז במערכת כבישים מתקדמת ומתוכננת היטב שתוך שעה תביא אתכם מהבית למקום העבודה. אין עוד חבל ארץ קטנטן כל כך הטומן כל כך הרבה מגוון רחב של נופים ואתרים שעשו לעמצם שם עד מעבר לים ותיירים מכל העולם באים רק כדי לחזות בפלאות האלה שאתם בתור תושבי הצפון החדשים תוכלו להנות מהם בכל ימות השנה. אם חשקה נפשכם בשיט קיאקים בנהר הירדן אז הוא נמצא מרחק של נסיעה ממש לא ארוכה מהבית החדש שלכם, או לטייל באגמים וביערות המעטרים את אזור הצפון כולו ומשווים לו יופי שלא נופל מההרים של צפון איטליה וחבל טוסקנה.

 

חיפה חיפה עיר עם עתיד

אז בהחלט כמו ששר דיוויד ברוזה בשירו, חיפה בהחלט עיר עם עתיד הנושאת פניה אל המחר והופכת להיות ביחד עם הקריות הסמוכות לה למטרופולין ענק ומשגשג העשוי להציע מגוון מקומות תעסוקה עתידיים מלבד אלה הקיימים כבר בפארק ההיי-טק בחוף הכרמל. במקרה שמושא שאיפתכם הוא דירה הטובלת בירוק, צמחייה וילדים מתרוצצים חופשי בדשאים ומשחקים ביחד עם הכלב אז לידיעתכם, ישנם גם בקיבוצים ומושבים המציעים  אפשרות לרכישת דירה בחדרה, אך פה מדובר בסכומים קצת יותר גדולים, ועד לפני שנים מספר האפשרות לקחת משכנתא על דירה בקיבוץ הייתה בלתי אפשרית מכיוון שהדירות היו על שמו של הקיבוץ גם לאחר שהרוכשים שילמו על שטח, בעצם מה שהבנק עושה במשכנתא הוא משעבד את הדירה עד לפירעון המשכנתא, לאחר שהקיבוצים הגיעו להסדר עם הבנקים ומנהל מקרקעי ישראל ניתנה אפשרות לרכישת דירות בקיבוצים אך המחירים לא שווים לכל נפש  והם גבוהים במיקצת לזוגות צעירים שרק בתחילת דרכם. אז יש לנו פתרון מושלם עבורכם, חפשו דירות למכירה בחיפה, בואו לחוות גם אתם מהקסם הנפלא הזה, העיר הכי ציורית בארץ שרחובותיה שזורים אלה באלה ויוצרים מארג קוסמי כמו זוג חוטי שני והאורות של המושבה הגרמנית וגן הבהאיים הם בכלל מחזה משובב נפש ומחסיר פעימה בכל פעם שמסתכלים עליו. העיר המדהימה הזו היושבת על רכס הכרמל המשקיף על הים התיכון, בעוד אתם יושבים אל מול שקיעה אדמדמה ולצידכם בת או בן הזוג ואיזו כוס נחמדה של משקה כזה או אחר זו הרגשה שאין שנייה לה ואתם חייבים לקחת בה חלק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *