פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

כשעוברים דירה יבוא מסין הוא הפתרון המושלם

יבוא מסין

כשעוברים דירה יבוא מסין הוא הפתרון המושלם

מתחילת דרכנו כאנשים בוגרים, בעלי עצמאות ויציבות כלכלית רובנו מוצאים עצמנו במעבר דירה בשלב כזה או אחר במהלך החיים , עניין לא פשוט שלעיתים יכול להסתבך הן בפן האנרגטי והן בפן הכלכלי ולכן יבוא מסין פותר לנו את הבעיות הללו.

כאשר אנחנו נמצאים בדירה שאיננה שייכת לנו , כלומר אינה נקנתה על ידנו ואנו רק השוכרים, בד”כ אין צורך או רצון לרהט את הבית כבית החלומות שלנו – ובצדק. לעבור תהליך שלם של ריהוט הבית , החל מהסלון, למטבח ואולי גם לחדרי שינה נוספים אינו הגיוני כאשר אנו יודעים שישנה סבירות גבוהה למעבר נוסף בחיינו.

אם בכל זאת הגענו למסקנה שאנו מעוניינים להתמקם סופית ולבנות את הקן שלנו, ישנה אלטרנטיבה מקצועית, יעילה, נטולת כאבי ראש (במידה ונעשית עם חברה מקצועית) וחשוב מכל חסכונית ביותר.

יבוא מסין מעולם לא היה פשוט כל כך, ולא זה לא איזה סלוגן או פרסומת זאת האמת. בעבר לייבא מסין ריהוט או לעצב את הבית בחומרי גמר שונים נהפך לפרוצדורה לא פשוטה עם גופים בירוקרטיים שונים וללא ידע של מומחה בתחום בקלות היינו יכולים למצוא עצמנו גולשים למקומות מסובכים ביותר , מחכים לסחורות וריהוט במשך תקופה לא מבוטלת ובסופו של דבר מתייאשים מהתהליך ומרימים ידיים. תהליך שכזה היה גורם לנו לכאב ראש והתעסקות בנושא ללא הפסקה ובסופו של יום, טראומה שכזאת הייתה גורמת לנו להבין שעל טעות כזאת לא חוזרים.

דבר נוסף שמרתיע את רוב האנשים, הינה החשיבה המוטעית והמטעה שהמוצרים/סחורה אשר מגיעים מסין אינם ברמה גבוהה, האיכות ירודה ולכן המחשבה הרווחת של “מה שעולה יקר” בטוח יותר טוב נכנסת לתוקף ואנחנו, הצרכנים, יוצאים המפסידים הגדולים ביותר מכל הסיפור.

סין מונה מיליארדי אנשים, מדינה אשר נהפכה בשני העשורים האחרונים לפס ייצור ויצוא של כל מוצר אשר קיים בשוק. סין מייצרת בכמויות אדירות ואינסופיות לכל העולם במחיר המשתלם ביותר ובתקופה האחרונה גם באיכות גבוהה. בית שלם שרוהט ע”י מוצרים ורהיטים מסין יכול לחסוך משמעותית בעלויות ועדיין להפיק רושם של חלל מעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

יבוא מסין – אז למה בעצם כל האנשים בארץ לא עושים זאת?

שתי סיבות עיקריות:

1.חוסר ידע וניסיון כושל בעבר שייצרו אנטגוניזם לעניין.

2.חוסר רצון להיעזר בחברה מוסמכת ומקצועית בעלת ותק של שנים וקשרים הדוקים בשוק הסיני.

אין ספק שבימי הקדמה והמודרניזציה, תהליך היבוא מסין נהפך לפשוט ביותר, לזול ביותר ועדיין מצליח  לשמר את איכות המוצרים. העולם כולו נושא פניו אל האומה הסינית אשר בכל שנה מגדילה את מערך הייצוא שלה למימדים אסטרונומיים ומספקת לנו את האופציה החסכונית – כעת כל מה שנותר לנו לעשות זה להושיט יד.

אז אם אתם מחפשים לעבור לדירה בחדרה והסביבה בקלות וביעילות צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *