פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

השבחת נכסים לפני מכירה

Improvement of assets before sale

השבחת נכסים לפני מכירה

אם אתם עומדים לפני מכירה של נכנס ואתם רוצים למכור אותו במהירות ולא להישאר איתו תקופה ארוכה עד למציאת הקונה, כדאי לכם לעשות השבחת נכסים לפני מכירה. באמצעות השבחת נכסים לפני מכירה תוכלו להעלות את שווי ערך הנכס שלכם באלפי שקלים ואף למכור אותו מהר כפי שאתם רוצים.

כיצד עושים השבחת נכסים לפני מכירה?

על מנת לבצע השבחת נכסים לפני מכירה יש צורך בחברה לניהול נכסים אשר מתמחה בתחום השבחת הנכסים, כך שלמעשה החברה עצמה תוכל לבחון את כדאיות השבחת הנכס בטרם מכירתו ללקוח ואף לייעץ לכם מה לעשות והאם כדאי. באמצעות השבחת נכסים ניתן לרכוש דירות חדישות ויפיפיות באיזה אזור שתרצו בארץ. כך שאם לאתם מעוניינים בדירות באזור המרכז או דירות בחריש תוכלו באמצעות השבחת נכסים למכור את הדירה במהירות ולרכוש באזור שאתם מעוניינים בו דירה.

Improvement of assets before sale

מה חשוב לשים לב בעת השבחת נכסים לפני מכירה?

בעת השבחת נכסים אשר מתבצעת באמצעות חברה לניהול נכסים חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

מיקום הנכס

למיקום הנכס חשיבות גדולה עד מאוד לגבי שווי הנכס. נכסים אשר נמצאים במיקום מרכזי ונגיש הם נכסים אטרקטיביים יותר מאשר נכסים שנמצאים בפריפריה. מעבר לכך, נכס במקום נגיש הוא נכס שיש לו ביקוש רב ויש לו השפעה על המחיר של הנכס. ככל שהנכס נמצא במיקום מרכזי ונגיש כך מחירו יהיה גבוה יותר

מהו פוטנציאל הנכס

שיפוץ דירה פנימי או חיצוני  לנכס בטרם המכירה עשוי להשפיע מאוד על מכירת הנכס. ככל שהנכס משופץ חיצונית ופנימית כך הסיכוי שלו להימכר בזמן קצר הוא גבוה יותר מאשר נכס שלא עבר שיפוץ בכלל. עם השבחת נכס לפני מכירה תוכלו למצוא דירות להשכרה בפרדס חנה, או לקנות דירות באזור השרון והמרכז בקלי קלות.

מחיר הנכס לפניי או אחריי השבחה

בטרם השבחת הנכס לפני המכירה חשוב להביא שמאי שיעריך את הנכס בטרם ההשבחה ולאחר ההשבחה עצמה. השמאי יעריך לנו את הערץ העתידי של הנכס לאחר עבודות השיפוץ ויוכל לתת לנו הערכת לגבי ערך הנכס לאחר השיפוץ. כך שאם אתם מעוניינים לרכוש דירה במרכז או להשכיר השבחת הנכס תעזור לכם מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *