פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

דירות להשקעה בצפון – להשקיע חכם

דירות להשקעה בצפון

דירות להשקעה בצפון – להשקיע חכם

דירות להשקעה בצפון – אין זה סוד שהתקופה האחרונה שבה ישנה אי יציבות בשווקים הפיננסים מאיצה במשקיעים רבים לחפש אפיקים חדשים להשקעת נכסיהם, הרי אף אחד לא שש לשים את כספו על קרן הצבי. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע את מיטב כספם בנכסי נדל”ן שהרי הם ההשקעה היציבה ביותר שקיימת כיום במשק הישראלי. בנוסף התשואות הפוטנציאליות בקניית דירה הן רבות לאין שיעור לעומת כל השקעה אחרת דבר המביא הרבה משקיעים לענף הנדל”ן.

 

להשקיע חכם

ישנם מספר יתרונות להשקעה בנכסי נדל”ן, ראשית הם יציבים לעומת השקעה בקרנות השתלמות או קופות גמל, בנוסף השקעה בנדל”ן בשונה מהשקעות אחרות היא השקעה במשהו שיש לך פיזית ואתה רואה בעיניים וגם אם יהיו תנודות לכאן או לכאן בשוק הנדל”ן תמיד תישארו עם הדירה שרכשתם לצידכם. סיבה נוספת להשקיע בנדל”ן היא שבשנים האחרונות ישנה עלייה מתמדת במחירי הדירות בחדרה ובאזור המרכז בפרט והירידה לא נראית לעין משמע היא שכדאי להכות על הברזל כל עוד הוא חם. כשמדברים על השקעה בנדל”ן בכלל ובנדל”ן בצפון בפרט אנו מדברים על נכסים שהיום מחירם הוא X ובעוד שנים מספר הוא יכפיל עצמו מכיוון שהצפון מתחיל להתעורר לאחרונה ועם כל תכניות פיתוח הכבישים בצפון, יוצרת מרווח הזדמנות שלא כדאי להחמיץ שבשונה מהבועה התל אביבית שם המחירים גבוהים וגם צפויים לעלות, בצפון המחירים יחסית שפויים עדיין.

 

מטרופולין חיפה

אין זה סוד שהצפון בכלל וחיפה בפרט שהיא ניתן להגיד בפה מלא המטרופולין ההולך וגדל של אזור הצפון, עשויים להיות השקעה יפה שעתידה להביא עמה תשואות נהדרות, לכן מומלץ להשקיע בדירות להשכרה בחיפה, חיפה היא כבר עכשיו מטרופולין משגשג שכל יום עוברים בו מעל מיליון איש, שלא נדבר על חברות ההיי-טק שבחרו להקים בה את סניפיה, קל וחומר שלאחרונה נפתחו טיסות לחו”ל גם משדה התעופה שבחיפה, דבר המוזיל עלויות לאין שיעור. בעשר השנים האחרונות לערך ענף הנדל”ן מצליח להניב למשקיעיו מגוון תשואות שנתיות בטוחות שגובהן הממוצע מגיע לעיתים בין 3 ל7 אחוזים על סכום ההשקעה ההתחלתי, רווח יפה לכל הדעות בייחוד כשמדברים על הסכומים של נדל”ן שם כל אחוז שווה כמה עשרות אלפי שקלים. מעבר לרווחים מהתשואות ישנם גם רווחים הנכנסים מהעלאה טבעית של מחירי השכירות וכמו כן גם רווחים נאים ביותר מהשבחת הנכסים, תהליך המתרחש באופן אוטומטי.

למשל: נניח שאדם כלשהו רכש נכס  למטרת השקעה בחיפה לפני 3 שנים בסכום של מיליון וחצי שקלים וכיום המחיר של אותו נכס בדיוק עומד על 3 מיליון שקלים, פירוש הדבר הוא שאותו אדם שקנה את הנכס בשנת 2015 הרוויח  עליה בסופו של דבר תשואה של 100% ב-3 שנים (33.3% לשנה). נשמע בדיוני? אז זה ממש לא בדיוני ובשנים האחרונות זה בדיוק מצבו של שוק הנדל”ן הישראלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *