פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

דירות בחדרה וצפונה – מהן ההזדמנויות הבולטות כיום?

דירות בחדרה

דירות בחדרה וצפונה – מהן ההזדמנויות הבולטות כיום?

כאשר מחירי הדירות במרכז מרתיעים את מרבית המשקיעים, דווקא אזור חדרה והצפון תופסים תאוצה. עם מגוון של דירות בחדרה והסביבה ולא מעט פרויקטים נדלנ”יים איכותיים, ערים כמו עפולה, פרדס חנה ואור עקיבא, מסתמנות כמו הזדמנויות ששווה לכם לשקול. הנה כל מה שאתם חייבים לדעת בכדי לבצע השקעה חכמה ולזהות את האפשרויות שנמצאות בצפון המדינה.

דירות בחדרה – הזמנות חד פעמית לפני שהעיר תגדל

יציאה קצרה מגוש דן מפגישה אתכם עם אחת מההזדמנויות הבולטות ביותר ברשימה. תמצאו מגוון של דירות למכירה בחדרה , כאשר הערך המוסף כאן הוא איכות הסביבה ומגוון בתי הספר והגנים שתמצאו באזור. העובדה שהעיר עומדת בפני תנופת בנייה והיא צפויה להכפיל את אוכלוסייתה בשלושים השנים הבאות – מבטיחה לכם שאתם עושים השקעה נהדרת.

עפולה – מפרט בנייה מפנק ושפע של אפשרויות רכישה

משום שיש מגוון של פרויקטים חדשים בעפולה והסביבה, כמעט כל משקיע ימצא את ההזדמנות המתאימה. העובדה שהעיר קרובה לצירי התנועה הראשיים (כביש 6) ושרוב הפרויקטים נבנו בשנתיים האחרונות, מאפשרת לכם לדעת שאתם קונים דירה בעלת מפרט גבוה. ככה שאם אתם שואפים לרכוש דירה למגורים או לרכישה, כדאי לכם לבקר בכמה פרויקטים חדשים בעפולה והסביבה.

אור עקיבא – פנינה נדלנ”ית שרק מחכה להתעורר

מרחק של כמה דקות מהים הקסום של קיסריה, נמצאת לה פנינה נדלנ”ית שרק מחכה להתעורר. אור עקיבא מציעה מגוון של דירות בנות שניים ושלושה חדרים ונמצאת בתנופת בנייה בזכות גל הגירה חיובי אל הישוב הקטן. העובדה שניתן להגיע מאור עקיבא לחיפה בתוך פחות מחצי שעה, מאפשרת לכם לדעת שאתם עושים השקעה חכמה ושתמיד תוכלו להשכיר את דירתכם ולזכות בתשואה נאה.

עתלית – קו ראשון לים ונוף עוצר נשימה

קרקעות רבות הופשרו בשנים האחרונות בעיר הצפונית ולא מעט פרויקטים נדלנ”יים נבנו בעיר הקטנה שלמרגלות חיפה. בעתלית תוכלו למצוא מגוון של דירות להשקעה ולמגורים כאחד. ואם זה לא מספיק, חוף הים המקומי עשוי לקרוץ גם לתיירים ולתושבים חוץ רבים. במילים אחרות: אם אתם חושבים על השקעה בצפון, אתם חייבים לראות כמה דירות בעתלית לפני כן.

עכו – התחדשות עירונית והיסטוריה קסומה

גם עכו הפכה בשנתיים האחרונות להזדמנות נדלנ”ית של ממש. זאת לאחר שאושרו קרוב לתשעת אלפים דירות חדשות לבנייה בתקופה האחרונה. העיר הצפונית אשר נמצאת במהלך התחדשות עירונית ובתהליכי פינוי בינוי רבים, צפויה לשנות בעשור הקרוב את פנייה ולהפוך לאטרקציה תיירותית. ככה שאם אתם מחפשים לרכוש דירה רגע לפני שהעיר משנה את פנייה אתם צריכים לפעול מהר.

לסיכום, עם השינויים הצפויים בתחבורה הציבורית והאפקטיביות של כביש שש, צפון המדינה מספק מגוון של אפשרויות להשקעה. ניתן לרכוש דירות בחמישים אחוזים פחות מהשווי שלהן באזור המרכז ולעשות עסקה משתלמת במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *