פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

רכשתם דירה בחדרה? – רשימת המשימות שלכם לפני המעבר

דירה בחדרה

רכשתם דירה בחדרה ? – רשימת המשימות שלכם לפני המעבר

בשעה טובה רכשתם דירה בחדרה. רכישת דירה מהווה שלב חשוב שעובר אדם בחייו, בוודאי עבור אלו שזו הדירה הראשונה שלהם. אבל עכשיו אחרי שכל החששות והלחץ קצת נרגעו חשוב לפעול בצורה קפדנית על מנת שכל עניין המעבר יתבצע בשלום ועל הצד הטוב ביותר.

בשנים האחרונות, חדרה על המפה, ורכישת דירה בחדרה מתבצעת לעיתים תכופות. הסיבות לכך שונות אך נראה כי דירות בחדרה נהנות מכל העולמות: קירבה לים, לצירי תחבורה ראשיים, העיר חדרה מתפתחת בקצב מהיר וכך גם הבנייה, נמצאת באמצע בין חיפה וצפונה לבין תל אביב ואזורי המסחר. כך למעשה דירות בחדרה החלו להימכר בקצב מסחרר.

בשורות הבאות נעזור לכל רוכשי דירות בחדרה לעשות קצת סדר בכל הבלגן.

מה עכשיו עושים?

שאלה פשוטה וכל כך טריוויאלית אך נראה שמלחיצה כל כך הרבה אנשים. מה צריך לעשות? להתקשר לחברת הובלות? ללכת לטאבו? להתחבר לארנונה מים וחשמל? יש לא מעט דברים שחשוב לעשות לאחר רכישת דירה חדשה בחדרה וסקרנו עבורכם מה עכשיו עושים.

אחד הדברים הראשונים שיש לעשות הוא לגשת ללשכת רישום מקרקעין (טאבו) ולטפל בהעברת הזכויות בנכס על שמכם. לאחר שביצענו את זה יש לגשת למשרד הפנים ולדאוג לעדכון הכתובת החדשה.

ברגע שעדכנו במשרד הפנים אחר הכתובת החדשה, יש לוודא עם כל הספקים על עדכון הכתובת ולדאוג שיחברו אתכם לתשתיות הבית החדש בהקדם.

יש לפנות לחברת הגז, המים, חברת החשמל שיחברו אתכם ויעדכנו אצלם ברשומות על הכתובת החדשה. כל מי שמשתמש בתמי 4 ויש צורך לבצע התאמות יש לדבר עם נציג החברה על מנת שיזמין לכם טכנאי. כמו כן, יש לדאוג לחיבור לכבלים, טלפון אינטרנט בהתאם לספק המועדף עליכם ולדאוג שביום המעבר או בסמוך לכך יגיעו להתקין ולחבר אתכם לעולם.

אז אחרי שדאגתם לכל העדכונים הגיע הזמן לדאוג להובלות.

הובלת דירה בחדרה

איך שלא נסתכל מדובר בתקופה מלחיצה – החל מחיפושי דירה פגישות עם קבלן או מתווך, חתימה על חוזה מכר והעברת הזכויות הרשומות. כדי שלפחות יום המעבר יעבור עליכם בקלות עד כמה שניתן, מומלץ להשתמש בחברת הובלות אשר תעזור לכם להעביר את חפצכם לבית החדש ללא תקלות מיוחדות.

לפני שאתם מתחילים לקבל הצעות מחיר, כדאי שתבחנו מה אתם מעבירים אתכם לבית החדש כי זה הגורם המשמעותי לגובה הצעות המחיר שתקבלו. לאחר מכן, תראו אם אתם צריכים שירותי אריזה ופריקה או רק שירות הובלות.

כעת הגיע הזמן לבצע סקר שוק והשוואת מחירים ולבחור את שירות הובלה בחדרה  שיבצע עבורכם את ההובלה במקצועיות וביסודיות. חשוב לציין כי אם מדובר בקומות גבוהות לרוב יהיה צורך להשתמש במנוף ולכן יש לציין זאת ולקחת בחשבון שזה יעלה את המחיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *