פרויקטים חדשים

פרויקטים חדשים בחדרה - חריש - פרדס חנה - כרכור והסביבה

ארונות לאמבטיה לביתכם החדש

ארונות לאמבטיה

ארונות לאמבטיה לביתכם החדש

רכשתם זה עתה דירה חדשה? ההתרגשות בשיאה, אך כך גם הלחץ שאופף אתכם להשלים את סך המשימות עד יהפוך הבית למושלם וראוי למגורים. בית חדש הוא תמיד חגיגה, עבורה נכון לפתוח בקבוק שמפניה, אך לא לפני שעיצבתם את הבית בדיוק מלא ל-איך שדמיינתם אותו כל חייכם. את העיצוב אתם יכולים לערוך בעצמכם, תוך שאתם לוקחים השראה מקטלוגים ובתים של חברים, מכרים וקולגות ומאידך אתם יכולים להיעזר בשרותיו של מעצב פנים, אך כך או אחרת, על המשימה להיות מושלמת, החל מעיצוב המטבח, דרך הסלון וחדרי הילדים ועד חדרי האמבטיה הכוללים ארונות לאמבטיה, הפזורים ברחבי הבית.

כך תעצבו את חדר האמבטיה שלכם

אם רכשתם את הבית מקבלן – דרך נדל”ן או שבצעתם פנייה יזומה לאור הפרסום שהוצף באזור מגוריכם, סביר שהבית יגיע עם כל הסטנדרט כמקובל ובהתאם לבחירת הקבלן החל מארונות המטבח, דרך הברזים הכיורים ואף ארונות אמבטיה מעוצבים בהתאמה אישית  אתם בהחלט יכולים להישאר עם הקיים ואף ליהנות ממנו, אך אתם יכולים לשנות את הבחירה המקורית ולבחור לעצמכם ארונות לחדר הרחצה בהתאמה אישית.

לכל משפחה יש חזון באשר לעיצוב הרצוי ולעיתים הסטנדרט אינו עונה על הדרישה הזו ולשם כך יש להחליף את הארונות אותן מספק הקבלן בארונות אחרים. העובדה כי תפקידו של ארון האמבטיה הוא לבצע אחסון חפצים כגון: סבון ומגבות היא נכונה, אך מעבר היותו ארון שירות לאמבטיה, הוא ממלא פונקציה עיצובית המוסיפה רבות לחלל.

עיצוב ארונות לאמבטיה

ארונות אמבטיה מגיעים בשלל עיצובים מגוונים, כך שכל משפחה יכולה למצוא לעצמה את הארון שמתאים לה, הן מבחינת המידות והן מבחינת העיצוב. ארונות אמבטיה – עצם המיקום שלהם, הם רגישים לשינויי מזג האוויר וסופגים לחות רבה ועל כן תהליך הייצור שלהם חייב להיות שונה מתהליך ייצור של כל ארון אחר אותו תציבו בחלל הבית. על ארון האמבטיה להיות עמיד בפני מים ועובש, אחרת המחיר אותו תשלמו בעתיד יהיה רב. שימו לב כי מרבית החברות מעניקות אחריות של 10 שנים עבור הארון אותו תרכשו, כך שאתם יכולים להיות רגועים לפחות מבחינה זו.

כדי להתאים את הארון לאמבטיה הספציפית שלכם ולדירה בחדרה למשל , אתם צרכים בראש ובראשונה לתקצב את העלות בה תוכלו לעמוד ורק לאחר מכן להגיע אל רשתות השיווק ולהתרשם מההיצע המגוון המוצע שם למכירה. לאחר שיש בידיכם תקציב, בחרו את הצבע המועדף עליכם – הוא לא חייב להיות צבע מוחלט, אלא על הקשת של הצבעים המועדפים עליכם. לאחר מכן בחרו את הסגנון של הארון מבחינת העיצוב, דהיינו קווים ישרים, מעוגלים עם או בלי עיטורים , ידיות פשוטות או מהודרות וכן הלאה. כדי לא ללכת לאיבוד בין שלל ההיצע, אתם מוזמנים להיעזר בצוות המומחים בחנות ולקבל את חוות דעתם באשר לבחירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *